Hyperpigmentácie | NiKEL Cosmetics SK & CZ

Doprava zadarmo pre objednávky nad 300 €

Hyperpigmentácie

Pigmentové škvrny sú sfarbené škvrny, ktoré sa objavujú na pokožke. Výrobky NiKEL s kvetom sedmokrásky a petržlenovou vňaťou pomôžu zosvetliť pigmentové škvrny a zabrániť ich výskytu. Melanín je kožný pigment vytvorený pod vplyvom enzýmu tyrozinázy. Inhibítory tyrozinázy (látky, ktoré inhibujú aktivitu tohto enzýmu a tým aj množstvom produkovaného melanínu) sú fenoly (nachádzajúce sa v sedmokráskach a petržlenovej vňati) tyrozinázy.


NÁŠ TIP!

NiKEL krém a sérum so sedmokráskami zosvetľujú alebo znižujú intenzitu svetlých škvŕn. Najdôležitejšie je pravidelné používanie. Používajte ich každý deň na kompletnú starostlivosť o pokožku: vo dne aj v noci.

Najprv naneste „Sérum so sedmokráskou“ proti pigmentovým škvrnám  potom „Krém so sedmokráskou“. Používajte ich aj v lete.

Raz týždenne si urobte „Jemný peeling s výťažkom z olív“. Ak je vaša pokožka suchá, použite na nočnú starostlivosť „Krém s petržlenom“.

Na ochranu a starostlivosť o ruky používajte „Krém na ruky s panthenolom“.

Pri pokožke náchylnej na pigmentové škvrny, používajte vždy UVA a UVB ochranu v podobe „Silky SUN opaľovacie mlieko s kakaovým maslom SPF 30 UVA/UVB“.