Tipy na krásu

Doprava zadarmo pre objednávky nad 300 €
Päť tipov na krásu
začnime v januári

Každý deň len za pár minút môžete absolvovať vynikajúce skrášľovacie procedúry a ich ingrediencie sa zvyčajne skrývajú - v kuchyni!

1. Tmavé kruhy

Koža okolo očí je tenká, jemná a zaslúži si osobitnú starostlivosť. Očný krém je dôležitý, ale účinok každého krému alebo séra bude lepší, ak si na pokožku pred nimi nanesiete dve kvapky NiKEL Očného oleja proti vráskam, ktorý zvýši účinok krému, pokožku hlboko zvlhčí, vyživí a upokojí.


2. Žiarivá pokožka

Pri sprchovaní si do ruky, do ktorej si dáte sprchovací gél, pridajte čajovú lyžičku hrubej morskej soli. Touto zmesou potrieme celé telo. Začnite od nôh hore. Nielenže odstránite odumreté bunky, ale stimulujete mikrocirkuláciu, a tým aj pocit zdravia a krásy.


3. Lesklé vlasy

V zime sú vlasy často suché a chýba im lesk. Olejovú kúru na suché vlasy si môžete ľahko vyrobiť aj sami.


Olej na suché vlasy

½ dl mandľového alebo slnečnicového oleja

6 kvapiek levanduľového éterického oleja

Vlasy rozdeľte na pramene a pomocou vaty alebo končekov prstov naneste zmes na pokožku hlavy a po celej dĺžke vlasov. Hlavu si zabaľte do teplého, vlhkého uteráka. Po 15 minútach si vlasy umyte jemným šampónom.


4. Pevné nechty

Citrón je jednou z najlepších prírodných zložiek pre lesk a zdravie nechtov. Veľmi ľahko si môžete vyrobiť ozdravnú kúru na ruky a nechty. Ruky si najskôr namočte na pár minút do teplej vody. Potom votrite do nechtov a kutikuly okolo nechtov plátok citrónu. Potom všetko opláchnite teplou vodou a naneste hydratačný krém. Naše odporúčanie je NiKEL Krém na ruky s panthenolom.


5. Upravené nohy

Každý večer pred spaním si chodidlá masírujete pomocou NiKEL Balzamom na päty a chodidlá. Budete sa cítiť spokojná a vaše chodidlá budú jemné a hladké.

Prečo je dôležité používať pleťovú masku?
Pre krásu pokožky je najdôležitejšia vlhkosť. Každý krém má vyššiu účinnosť, ak pravidelne nanášate peeling a pleťovú masku.