Línia PRIVÉ - skutočná hviezda medzi výrobkami NiKEL! | NiKEL Cosmetics SK & CZ

Doprava zadarmo pre objednávky nad 300 €
Línia PRIVÉ - skutočná hviezda medzi výrobkami NiKEL!
Táto kolekcia obsahuje tri produkty, ktoré pracujú v harmónii - poskytujú vynikajúce výsledky už po niekoľkých dňoch používania!

HLADKOSŤ. PLNOSŤ. ŽIARIVOSŤ.

Toto bol hlavný princíp, ktorý nás inšpiroval k vytvoreniu dokonalého produktu starostlivosti o pleť. Pracovali sme na tom roky a riadili sme sa myšlienkou produktu, ktorý dokáže takmer zázračne urobiť pokožku neuveriteľne hladkú a „šťastnú“ vo veľmi krátkom čase. Kolekcia NiKEL PRIVÉ obsahuje 3 produkty, ktoré pracujú v harmónii a poskytujú vynikajúce výsledky už po niekoľkých dňoch používania: vaša pokožka sa stane neuveriteľne hladkou, žiarivou, hydratovanou a tonizovanou.
Naneste SÉRUM, potom ELIXIR a potom KRÉM, na tvár, krk a dekolt. Tieto produkty možno použiť samostatne alebo ich kombinovať, aby ste dosiahli maximálny výsledok.

Vzácne produkty prírody

Čo je najvzácnejšia esencia, najdrahšia prísada? Ako kombinovať tieto vzácne, vzácne a vynikajúce suroviny k vytvoreniu dokonalej, vyváženej a nekompromisnej starostlivosti o pleť? Materská kašička je jedným z najcennejších prírodných produktov.

Materská kašička

Najlepším spôsobom, ako zvýšiť svoju energiu „zvnútra“, je materská kašička. Materská kašička rýchlo obnoví energiu vášho tela rovnakým spôsobom, ako to funguje u včiel. Včela, ktorá sa živí materskou kašičkou, sa stáva KRÁĽOVNOU VČELOU. Aj keď sa jej DNA nelíši od DNA včiel robotníc, vzhľad a životnosť kráľovnej včely áno. Môže za to bielkovina nachádzajúca sa v materskej kašičke nazývaná royalaktín. Rovnako ako je účinný pri revitalizácii tela, je rovnako efektívny aj pre vitalitu pokožky, ak sa aplikuje „zvonka“. Royalaktín je však nestabilný a jeho molekula je príliš veľká na to, aby prenikla cez pokožku.

Bambucké maslo

V NiKEL PRIVÉ je tento peptid zapuzdrený v mäkkom systéme SHEA BUTTER, ktorý mu umožňuje dosiahnuť hlbšie vrstvy pokožky a intenzívne stimulovať regeneráciu pokožky. Výsledkom je prudké zvýšenie hladkosti pokožky, rovnomernosti tónu pleti a vyhladenia vrások. Zmes prírodných vitamínov a za studena lisovaných olejov s malými, strednými a veľkými molekulami, sladkým pomarančom, rozmarínom, jojobou, mučenkou, pupalkou, sezamom, avokádom, nechtíkom, olivami, arganom a sladkými mandľami regenerujú a vyživujú pokožku. Z jej povrchu do hlbších vrstiev a chráni ju pred transepidermálnou stratou vody.

BIO hydrolát z kvetov damašskej ruže

BIO hydrolát z kvetov damašskej ruže – rastlinné kmeňové bunky na regeneráciu kožných kmeňových buniek a ochranu pred škodlivými UVA lúčmi, rastlinné pigmenty, ktoré pôsobia ako prírodná UV ochrana, ceramidy vo forme tekutých kryštálov podobné ceramidom nachádzajúcim sa v našej pokožke a kyselina hyalurónová naplní pokožku vlhkosťou a zanechá ju plnú a žiarivú.


Darujte darčekový poukaz
Nestihli ste kúpiť darček?