Kalendár krásy: 5. Boj s pehami | NiKEL Cosmetics SK & CZ

Doprava zadarmo pre objednávky nad 300 €
Kalendár krásy: 5. Boj s pehami
Sedmokráska je kvetina, ktorú v máji vidieť na každej lúke. Vedeli ste, že tento jemný kvet bielych lupienkov v sebe ukrýva neskutočnú moc? Sedmokráska obsahuje bioaktívne molekuly, ktoré zabraňujú tvorbe jazvičiek a ktoré ich zosvetľujú!

Pravdepodobne ste v týchto mesiacoch strávili v interiéroch viac hodín ako kedykoľvek predtým, ale májové slnko vás len láka. Všetci sme sa toho mohli ťažko dočkať, ale predtým, ako vyjdete von, by mala byť pokožka tváre a tela chránená pred slnkom. A ochrana pred slnkom je tiež ochranou pred predčasným starnutím pokožky.

Sedmokráska je kvetina, ktorú v máji vidieť takmer na každej lúke. Vedeli ste, že tento jemný kvet s bielymi lupienkami v sebe ukrýva neskutočnú moc? Sedmokráska obsahuje bioaktívne molekuly, ktoré zabraňujú tvorbe jazvičiek a ktoré ich zosvetľujú! V dôsledku vystavenia slnečnému žiareniu, ale aj niektorým ďalším zmenám v tele, sa môžu hyperpigmentované zmeny objaviť na najexponovanejších častiach tela, ako sú tvár, ruky, krk, dekolt…. Nie sú nebezpečné, ale vplývajú na krásu a vzhľad pokožky. Nie sú tak ľahko odstrániteľné, takže je najlepšie im zabrániť. S tým vám pomôže produktová rada sedmokráskových výrobkov Nikel.

Krém so sedmokráskou znižuje viditeľnosť tmavých škvŕn, ale aj vrások. Odporúča sa na rovnomerné sfarbenie pokožky, hyperpigmentáciu a starecké škvrny.

Sérum so sedmokráskou účinok krému ešte zvýrazní a je potrebné ho pred krémom naniesť. Krém a sérum so sedmokráskami môžete použiť aj v letných mesiacoch za slnečných dní, čo pri bežných výrobkoch na zosvetlenie jazvičiek nie je možné.

Krém na ruky s Panthenolom má príjemnú krémovú textúru a rýchlo sa vstrebáva. Hyperpigmentované škvrny tento krém zosvetlia a opakovaná aplikácia zabráni tvorbe nových škvŕn. Vďaka včasnému a správnemu použitiu produktov na báze sedmokrásky NiKEL sa určite vyhnete tvorbe jazvičiek a škvŕn na pokožke a zmiernite tie súčasné.

IDEÁLNA STAROSTLIVOSŤ O CELÚ RODINU

Kokosové maslo s mrkvou je bohatý balzam a je to ideálna denná starostlivosť pre celú rodinu po celý rok. Svojim antioxidačným účinkom prirodzene vyživuje a chráni pokožku.

Hydratačný opaľovací krém Silky Sun poskytuje vysokú ochranu pred slnečnými lúčmi. Chráni pokožku pred predčasným starnutím. Je vhodný aj na jemnú detskú pokožku. Chráni, vyživuje, zvlhčuje, upokojuje.

Kalenár krásy: 4. Boj s celulitídou - pokračujeme
A v apríli pokračujeme s výrobkami starostlivosti o telo, ktoré posilňujú pružnosť a pevnosť pokožky! Na odstránenie celulitídy neexistuje žiadny čarovný vzorec, ale existuje dôležité pravidlo.