Kalendár krásy: Boj s celulitídou

Doprava zadarmo pre objednávky nad 300 €
Kalenár krásy: 4. Boj s celulitídou - pokračujeme
A v apríli pokračujeme s výrobkami starostlivosti o telo, ktoré posilňujú pružnosť a pevnosť pokožky! Na odstránenie celulitídy neexistuje žiadny čarovný vzorec, ale existuje dôležité pravidlo.

Pravidelná starostlivosť poskytuje vynikajúce výsledky!

A to je pravidlo Vášho konania. To doslova znamená, že by sme nemali vynechať ani jeden deň v starostlivosti o svoju pokožku, aby sme zabránili tvorbe alebo odstránili už vzniknutú celulitídu!

Denný rituál krásy!

V dnešných dňoch, keď trávime čas väčšinou doma, malé denné rituály pomáhajú udržiavať zdravého ducha a pozitívne myšlienky. Dobrá kniha, káva, čaj, prechádzka ... a kozmetické ošetrenie.

NiKEL proti celulitíde!

NiKEL má riešenie na odstránenie celulitídy a rovnako ako všetky naše výrobky je úplne v súlade s prírodou. Jedná sa o 100% prírodné rastlinné oleje, rastlinné extrakty a esencie, ktoré posilňujú pružnosť a pevnosť pokožky a zachovávajú pružnosť kapilár.

Brečtanový olej

je vynikajúci na formovanie postavy a redukciu celulitídy. Výťažok z čerstvého listu brečtanu v organickom slnečnicovom oleji s prídavkom prírodného vitamínu E, esencie sladkých mandlí a grapefruitu, stimuluje produkciu kyseliny hyalurónovej v pokožke a viditeľne posilňuje jej pevnosť.

Anticelulitídny gél s brečtanom

Ak dávate prednosť gélu ľahkej sviežosti, použite namiesto brečtanového oleja tento účinný produkt na formovanie postavy a redukciu celulitídy.

Anticelulitídny olej s grapefruitom

vyživuje pokožku a robí ju čerstvou, tonizovanou a hladkou. Okamžite sa vstrebáva a nezanecháva mastné zvyšky. Tento úžasný olej môžete použiť na masáž celého tela, pre krásu a pevnosť svojej pokožky!

Gél na celulitídu - Control 365 Odstraňovač celulitídy

je ideálny na dosiahnutie pevnej, hladkej a žiarivej pokožky. Vďaka svojmu inovatívnemu zloženiu získal náš gélový krém až šesť svetových zlatých medailí za inováciu.

Tieto výrobky môžete použiť samostatne alebo pre zlepšenie účinku v kombinácii: najskôr naneste olej, potom gél alebo krém:

Brečtanový olej + gél proti celulitíde s brečtanom!

Anticelulitídny olej s grapefruitom + gélový krém Control 365 Odstraňovač celulitídy!

Kalendár krásy: 1. Tri prvé kroky
V januári máme tendenciu robiť veľké rozhodnutia. Namiesto veľkých urobte tri malé, ale významné zmeny vo vašom živote.