Prečo je dôležité používať pleťovú masku? | NiKEL Cosmetics SK & CZ

Doprava zadarmo pre objednávky nad 300 €
Prečo je dôležité používať pleťovú masku?
Pre krásu pokožky je najdôležitejšia vlhkosť. Každý krém má vyššiu účinnosť, ak pravidelne nanášate peeling a pleťovú masku.

Pravidelné odličovanie, výživný a / alebo hydratačný krém, v prípade potreby krém s ochranným slnečným faktorom, denný krém, nočný krém, krém proti vráskam …

Pokojne pokračujte!

Riešenie je jednoduché – aby bol tento zoznam komplexnou a ideálnou rutinou starostlivosti o pleť, chýba tu peeling a maska ​​na tvár. Sú základom pre dosiahnutie plného účinku každého krému.

Najskôr peeling

NiKEL odporúča začať starostlivosť jemným pílingom s olivami. Jedná sa o jemný peeling s mikročasticami z olivových kôstok, vhodný aj pre najcitlivejšiu pokožku. Odstraňuje odumreté bunky a podporuje obnovu pokožky. Doprajte svojej pokožke peeling, aby ste odstránili odumreté povrchové bunky pokožky, nechajte ju „dýchať“ a váš krém na starostlivosť o pokožku mohol nerušene rozvinúť svoj účinok. Nezabudnite na krk a dekolt!

Na suchú pokožku
Je vhodné používať peeling každé 2 týždne.

Pre normálnu a zmiešanú pleť
Peeling stačí nanášať raz týždenne.

Pre mastnú pleť
Ak je vaša pokožka mastná, zvážte použitie pílingu dvakrát týždenne.

Masku po peelingu

Aby ste dosiahli plný efekt regenerácie pokožky, naneste po peelingu masku! Pleťové masky sú skvelým spôsobom, ako pokožku osviežiť a zvlhčiť. Bez ohľadu na to, či sú to upchaté póry, unavená alebo suchá pokožka, energizujúca maska ​​s vitamínom Hyaluron + B + C dodá vašej pokožke okamžitý lesk, intenzívne naplní bunky vlhkosťou, dodá vám energiu a zažiari ju. Naneste si ju na celú tvár a okolie očí. Nezabudnite na krk a dekolt! Masku nemusíte opláchnuť, jednoducho ju po 5 až 10 minútach odstránite pomocou vatovej podložky, na ktorú ste predtým naniesli pleťovú vodu alebo čistiacu pleťovú vodu HYALURON + B VITAMÍN a potom naneste sérum alebo krém.

Línia PRIVÉ - skutočná hviezda medzi výrobkami NiKEL!
Táto kolekcia obsahuje tri produkty, ktoré pracujú v harmónii - poskytujú vynikajúce výsledky už po niekoľkých dňoch používania!