Kalendár krásy: 8. Ako na opaľovanie | NiKEL Cosmetics SK & CZ

Doprava zadarmo pre objednávky nad 300 €
Kalendár krásy: 8. Ako na opaľovanie
dá sa to aj zdravo

Mierne slnečné žiarenie vedie k produkcii vitamínu D, ktorý je nevyhnutný pre imunitný systém. Štúdie ukázali, že aj krátky čas strávený na slnku v krátkych rukávoch alebo šortkách môže poskytnúť dostatočné množstvo vitamínu D.

1. Používajte rad opaľovacích krémov NiKEL

Aj keď ste alergický na slnko a máte veľmi citlivú pokožku - rada NiKEL na ochranu pred škodlivými účinkami UV lúčov je pre vás tou správnou voľbou. Niklová prírodná kozmetika na opaľovanie s rastlinami a antioxidantmi, ktorá regeneruje, upokojuje pokožku a chráni ju pred predčasným starnutím, bola ocenená až 7 zlatými medailami na výstavách inovatívnych produktov v Amerike, Ázii, Veľkej Británii a EÚ. Výrobok, ktorý skutočne milujete, je kokosové maslo s mrkvou. Prirodzene chráni pokožku pred škodlivými UV lúčmi, urýchľuje opaľovanie a predlžuje bronzové opálenie. Neobsahuje UV blokátor, ale prírodné oleje, ktoré odrážajú UV lúče, a vitamín E, ktorý obsahuje, pôsobí ako silný antioxidant. Kokosové maslo s mrkvou preto nezablokuje produkciu tak dôležitého vitamínu D v našom tele. Opaľovací krém Silky Sun blokuje UVA a UVB žiarenie a tým tiež blokuje produkciu vitamínu D, ale poskytuje vysokú ochranu pred silným slnečným žiarením a spálením od slnka. Oba produkty sú ideálnou starostlivosťou pre celú rodinu.

2. Udržujte hydratáciu pokožky

Okrem veľmi potrebného osvieženia je udržiavanie hydratácie pokožky dôležité aj pre ochranu kožných buniek a ochranu pred predčasným starnutím. Hydrolát okvetných lístkov ruží s rastlinnými kmeňovými bunkami okrem konzumácie dostatočného množstva tekutiny pomôže chrániť a udržiavať hydratáciu pokožky: NiKEL Tonic Alpine Rose. Bolo by dobré, keby bola v lete vždy po ruke, na osvieženie a ochranu pokožky pred poškodením. NiKEL Energizing Tonic je rovnako účinný.

3. Nech je opaľovanie postupné

Vystavujte sa slnku postupne so všetkými ochrannými opatreniami. Pravidlo opaľovania je jednoduché - náhle získaná „farba“ zrazu zmizne a poškodenie pokožky zostane. Je dôležité vedieť, že viac ako 20 minút strávených na slnku nezvyšuje množstvo vitamínu D a zvyšuje riziko poškodenia pokožky.

Kalendár krásy: 7. Slnko a pokožka môžu byť priatelia
Aj keď ste alergickí na slnko - s produktmi NiKEL si môžete oddýchnuť a užiť si leto!