Kalendár krásy: 7. Slnko a pokožka môžu byť priatelia | NiKEL Cosmetics SK & CZ

Doprava zadarmo pre objednávky nad 300 €
Kalendár krásy: 7. Slnko a pokožka môžu byť priatelia
Aj keď ste alergickí na slnko - s produktmi NiKEL si môžete oddýchnuť a užiť si leto!

Prečo? Kvôli svojmu zloženiu a účinnosti.

Vďaka 100% prírodným zložkám, ktorých pôsobenie sa dopĺňa, ako je extra panenský olivový olej, BIO mrkvový olej, sezam, sladké mandle, slnečnica, kakao, kokos a bambucké maslo, BIO vitamín E z pšeničných klíčkov ... Ak ste niekedy mali slnečnú alergiu, s týmito výrobkami sa znovu narodíte! A pokožka napriek slnečnému žiareniu nie je suchá, je len krásne zamatovo hebká!

Lekárnici vedia, čo dať telu, aby bolo telo silné, aby pokožka žiarila. Farmácia a kozmetológia sú vzájomne prepojené - rastlina, ktorá má určitý vplyv na telo, má rovnaký účinok na pokožku. Inými slovami, všetko, čo účinkuje vnútorne ako potravina alebo ako farmaceutický prípravok, pôsobí zvonka aj na pokožku. Na tomto princípe si vyberáme prísady pre výrobky NiKEL.

Zloženie výrobkov na ochranu pred škodlivými účinkami UV lúčov obsahuje rastliny a antioxidanty, ktoré obnovujú, upokojujú a chránia pred predčasným starnutím, ak sa do tela dostávajú zvnútra a rovnako sa nanášajú na pokožku zvonka.

KAKAO

Názov tejto potraviny je Theobroma cacao, čo znamená „potrava bohov“. Mayovia ako prví použili plody kakaovníka na výrobu lahodného nápoja zvaného čokoláda.

Na starostlivosť o pokožku pred opaľovaním (ako prípravok), počas opaľovania (chráni pokožku a urýchľuje opaľovanie) a po opaľovaní (kvôli pružnosti, upokojeniu a osvieženiu pokožky) je jedným z najlepších prírodných produktov. Okamžite sa vstrebáva pokožkou.

Zabraňuje vysúšaniu pokožky, zlepšuje jej pružnosť.

BAMBUSOVÉ MASLO

Orechy tohto afrického stromu sú veľmi chutné. S vyváženým pomerom nasýtených a nenasýtených mastných kyselín, ktorý zabraňuje strate vlhkosti z pokožky, obsahuje bielkoviny, minerály a vitamíny A a E.

Pôsobí protizápalovo. Reguluje vlhkosť v pokožke, obnovuje hydro-lipidovú ochrannú vrstvu, čím zabraňuje transepidermálnej strate vody z hlbokých vrstiev pokožky.

BETA KAROTÉN

Pigment, z ktorého telo produkuje vitamín A, najdôležitejší vitamín pre zdravie a krásu pokožky.

SÉZAM

Bohatý na vitamíny a minerály, odpradávna sa v krajinách, kde sa pestoval, považuje za liečivú potravinu a spomaľuje starnutie. Aktivuje hormóny v pokožke a posilňuje imunitný systém.

Má regeneračný, omladzujúci účinok na pokožku, vyhladzuje vrásky a jazvy, pomáha zmierňovať strie spôsobené počas tehotenstva alebo náhleho chudnutia. Zmierňuje popáleniny.

SLNEČNICOVÝ OLEJ

Je bohatý na esenciálne nenasýtené mastné kyseliny a na vysokú koncentráciu vitamínu E.

Spolu s ďalšími vitamínmi rozpustnými v tukoch, ako je napríklad vitamín A, sú telu potrebné na udržanie zdravej pokožky a slizníc a majú tiež protizápalové účinky.

Vďaka afinite týchto tukov k tukom našej pokožky sa úplne zabudovávajú do povrchových vrstiev pokožky a kompenzujú ich nedostatok. Pôsobia na pokožku protizápalovo, hojivo a regeneračne. Posledný výskum ukázal, že slnečnica obsahuje ceramid, ktorý je v ľudskej koži identický s ceramidom VI. Ceramidy uchovávajú vlhkosť v pokožke a zabraňujú jej strate z hlbokých vrstiev.

MANDLE

Najchudší, najzdravší a najkompletnejší orech, podobný jablku medzi ovocím. Je bohatý na vitamín E, vitamíny skupiny B a množstvo minerálov.

Zmierňuje podráždenie, svrbenie, začervenanie, zapálenú pokožku. Je to prirodzená ochrana pred slnečným žiarením, ktorá filtruje v priemere 25% slnečných lúčov. Vyživuje, zvlhčuje a posilňuje pružnosť pokožky, takže je užitočný pri liečbe jaziev a strií.

OLIVY

Podľa gréckej mytológie bolo mesto Atény pomenované po bohyni Aténe, ktorá vytvorila pre človeka najkrajší darček, olivovník. Bol a zostáva symbolom plodnosti, dlhovekosti, nesmrteľnosti, olivovník môže žiť viac ako 1500 rokov. Jeho olej je koncentrovaným zdrojom užitočných nenasýtených mastných kyselín, vitamínu E, polyfenolov.

Pre dehydratovanú, citlivú a zapálenú pokožku. Pôsobí ako prírodný ochranný faktor tým, že odráža až 25% slnečných lúčov.

KOKOS

Hlavnou zložkou kokosového oleja je kyselina laurová, ktorá posilňuje imunitný systém. Jediným ďalším zdrojom kyseliny laurovej je materské mlieko! Toto hodnotné jedlo podporuje vstrebávanie vitamínov a minerálov, ako je vápnik, horčík a železo. Výrazne ovplyvňuje vzhľad pokožky VNÚTORNE aj ZVONKA, zvlhčuje, vyživuje, upokojuje a chráni pred škodlivými UV lúčmi.

VITAMÍN E

Jeho hlavnou úlohou je antioxidačná ochrana pred škodlivými účinkami voľných radikálov.

Neutralizuje oxidačný účinok UV lúčov na proteíny a lipidy bunkových membrán, a tým aj tvorbu voľných radikálov, ktoré sú dôležitým faktorom v procese predčasného starnutia. Pôsobí protizápalovo, zmierňuje erytém, ktorý vzniká po pobyte na slnku alebo pôsobením škodlivých látok, urýchľuje regeneráciu poškodených buniek, skracuje dobu hojenia rán. Znižuje transepidermálnu stratu vody, zvlhčuje a zjemňuje pokožku. Pôsobí regeneračne na pokožku, vyhladzuje vrásky, zjemňuje jazvy (používa sa aj pri chirurgických zákrokoch).


AKO SA STARAŤ O VAŠU PLEŤ, ABY ZOSTALA V LETE HYDRATOVANÁ?

Kombinujte výrobky NiKEL.


 

Kalendár krásy: 6. Starostlivosť o päty a chodidlá
Rovnako ako ruky, ktoré nás svojím spôsobom vyjadrujú, sú krásne, upravené nohy a chodidlá dôležité pre zdravie, ale aj pre váš pocit pohodlia a atraktívny vzhľad.