Kalendár krásy: 2. Urobte si z peelingu zvyk | NiKEL Cosmetics SK & CZ

Doprava zadarmo pre objednávky nad 300 €
Kalendár krásy: 2. Urobte si z peelingu zvyk

Namiesto veľkých, niekedy ťažkých a nereálnych rozhodnutí je jednoduchšie urobiť vo svojom živote niekoľko malých zmien. V januári sme vám v kalendári krásy a zdravia NiKEL dali návrhy, ako začať s tromi maličkosťami - pohárom vody s citrónom nalačno, detoxikáciou a každodenným cvičením. Ak ste boli dôslední a dodržali ste plán - veríme, že sa už cítite lepšie a že ste pripravení na novú dodávku zdravých návykov.


21 dní na osvojenie si tohto návyku

Je to pre nás jednoduchšie, ak si pripomenieme, že návyky sú naučené formy správania, ktoré vznikajú v dôsledku opakovania určitých činov, pocitov, myšlienok. Po vytvorení už nevyžadujú vôľu alebo vedomý úmysel správať sa presne takto. Odborníci tvrdia, že trvá 21 dní, kým sa niečo opakujúce sa stalo zvykom. Kalendár krásy a zdravia NiKEL je navrhnutý tak, aby nám každý mesiac dal tri maličkosti, ktoré môžeme urobiť pre seba s cieľom dostať nás do tohto zvyku!


Aký je teda akčný plán na február? Doprajte svojej pokožke píling. Február by mal byť mesiacom, v ktorom si osvojíme jeden, ale dôležitý zvyk, a to píling tváre a tela. Ale byť dôsledný a držať sa plánu troch návykov mesačne, a napriek tomu to nepreháňať, pretože február je stále najkratší mesiac v roku - peeling sme rozdelili do troch oblastí - ruky, lakte a nohy.


Peeling na päty a chodidlá

Na obnovenie energie, pocitu úľavy a relaxácie nôh vyskúšajte regeneračný balzam na päty a nohy s bambuckým maslom. Tento produkt pokožku hlboko zvlhčuje a regeneruje, pôsobí na odstránenie odumretých buniek pokožky (zhrubnutie päty a chodidla). Je vhodný na starostlivosť o citlivú pokožku a na starostlivosť o diabetikov. Ihneď sa vstrebáva. Masáž nôh pomocou tohto balzamu vráti energiu, dodá vaším prstom pocit úľavy a relaxácie! Pomocou tohto bohatého balzamu si masírujte chodidlá, ktoré môžu byť často suché, a môžete ich tiež použiť na výživu lakťov, aby boli jemné a hladké.


Peeling na ruky

Ak chcete obnoviť hebkosť a udržať vlhkosť svojich rúk, je určite dobré pokožku svojich rúk pílingovať. Jemný píling s mikročasticami z olivových semien, vhodný aj pre najcitlivejšiu pokožku. Odstraňuje odumreté bunky a podporuje obnovu pokožky. Po peelingu naneste krém na ruky Panthenol s príjemnou krémovou štruktúrou s vysokým obsahom pantenolu, ktorý okrem zvlhčenia pokožky má regeneračný účinok na poškodenie, pomáha hojiť jazvy, rany a boľavé miesta a bieli hnedé hyperpigmentované škvrny a zabraňuje ich tvorbe. Posilňuje tiež nechty. Tento krém chráni pokožku pred predčasným starnutím, okamžite sa vstrebáva a nezanecháva mastné zvyšky. Hyaluron + B + E vitamín Krém na ruky je bohatý na prírodný slnečnicový a mandľový olej a panenský olivový olej, intenzívne obnovuje lipidy v pokožke a chráni pokožku pred podráždením. Bambucké maslo a panthenol (vitamín B5) obnovujú hydrolipidovú vrstvu pokožky, kyselina hyalurónová ju intenzívne hydratuje, zatiaľ čo vitamín E pôsobí antioxidačne proti starnutiu. Bohatá textúra, ktorá sa rýchlo a úplne vstrebáva a nezanecháva mastné stopy, poskytuje pokožke úplnú ochranu, hydratáciu a starostlivosť.


Peeling na lakte

Lakte si každý deň namáčajme vo vlažnom harmančekovom čaji asi na 10 minút. Potom ich dobre potrieme hrubým uterákom a votrieme do nich šťavu z polovice citróna, a keď zaschne, lyžičku olivového oleja. Už po týždni bude pokožka na lakťoch jemná a zamatovo hebká. Naďalej ich vyživujte pomocou Balzamu na päty a chodidlá.

Kalenár krásy: 3. Boj s celulitídou
Začiatok roka využime na osvojenie si návykov na redukciu celulitídy.